kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Samochód - kupić na kredyt, ale gdzie? « poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 Drukuj
Autor Wątek: Samochód - kupić na kredyt, ale gdzie?  (Przeczytany 118808 razy)
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Grudnia 22-12-2007, 07:55:03 »

ja bym wrócił do tematu Uśmiech i wypisał, atuty i minusy ofert, z minusów bym uważał na wysoką marże, i na to czy można sprowadzić samochód za granicy, bo jak nie to minus mega
z ta granica to w pewnym sensie juz nieaktualne Język a tak powaznie, to mozliwosc kupna auta za granica jest chyba bardzo istotne
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Grudnia 23-12-2007, 05:56:20 »

Właśnie u mnie w rodzinie mieli taki problem, że już mieli samochód, ale psikus nie mogli go skredytować, bo kredyt obowiązywał, tylko w Polsce, więc musieli szukać od nowa, a samochód został sprzedany
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : Grudnia 24-12-2007, 06:28:25 »

Właśnie u mnie w rodzinie mieli taki problem, że już mieli samochód, ale psikus nie mogli go skredytować, bo kredyt obowiązywał, tylko w Polsce, więc musieli szukać od nowa, a samochód został sprzedany
to jest najgorsza sytuacja. masz upatrzone auto a tu taki klops. szczegolnie jak to jakies mniej chodliwe auto, ktore ciezko znalezc w dobrym stanie. dlatego jestem jak najbardziej za ofertami gdzie dostajemy gotowke na zakup auta a dopiero posfinalizowaniu zakupu zalatwiamy formalnosci typu cesja AC, zastaw badz wpisanie banku jako wspolwlasciciela
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Grudnia 25-12-2007, 07:38:16 »

No i taki kredyt w gruncie rzeczy jest najlepszy... a ktoś ma taką ofertę?
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #64 : Grudnia 27-12-2007, 03:25:01 »

Słyszałem że gotówkę na zakup uzywanego dają i Gettin i GE a o innych nie wiem..
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #65 : Grudnia 28-12-2007, 03:13:20 »

i Polbank:)
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : Grudnia 28-12-2007, 04:53:06 »

Tych banków jest dużo, chyba niemalże każdy ma coś w swojej ofercie, ale nie każdy jest taki sam, różnice są jak nigdzie indziej!
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Grudnia 28-12-2007, 10:18:02 »

No ja też słyszałam że banki które wymienił Władymir dają pieniądze zanim zakupisz auto, czyli sytuacja dość komfortowa, no i jakaś oferta daje nam część pieniędzy na dowolne przeznaczenie. Czasy mamy coraz lepsze jeśli chodzi o kredyty, oby tak było dalej.
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : Grudnia 29-12-2007, 02:28:38 »

GE Money i Getin dają Ci kasę i masz chyba 60 dni na dostarczenie dokumentów o kupnie auta! Z tego co czytałem na ich stronach
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Grudnia 29-12-2007, 06:30:26 »

GE Money i Getin dają Ci kasę i masz chyba 60 dni na dostarczenie dokumentów o kupnie auta! Z tego co czytałem na ich stronach
nom. tyle ze w GE z otrzymanej kwoty tylko 87% musisz przeznaczyc na samochod a reszte na dowolny cel, nawet nie zwiazany z samochodem. Chociaz mi sie wydaje ze i tak wiekszosc ludzi wyda to na przerejestrowanie auta, wykup ubezpieczenia itp
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31-12-2007, 04:44:02 wysłane przez kasiulek » Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : Grudnia 30-12-2007, 04:53:05 »

Bo chyba w zamyśle twórców tej oferty GE tak miało być, to rozwiązanie jest zaczerpnięte ze stanów, tam się sprawdziło u nas tym bardziej!
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Grudnia 31-12-2007, 04:45:29 »

Bo chyba w zamyśle twórców tej oferty GE tak miało być, to rozwiązanie jest zaczerpnięte ze stanów, tam się sprawdziło u nas tym bardziej!
ogolnie teraz jest coraz bardziej popularne dawanie kredytu wiekszego niz cel na ktory go bierzemy. w hipotecznych i konsolidacyjnych tez daja nawet do 130% wartosci inwestycji
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : Stycznia 01-01-2008, 03:49:04 »

Dają takie wysokie to prawda, ale spłata procentowo też jest duża, choć jak ktoś rozkłada coś na hm 30 lat przykładowo to nawet go to nie dotyka!
Zapisane
doradca_kredytowy
Newbie
*
Wiadomości: 14

jakie najwyższe oprocentowanie mogą mieć chwilówki


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #73 : Września 03-09-2010, 09:04:21 »

Kredyty samochodowe sa duzo tansze od kredytow gotowkowych.

Ja osobiscie polecam kredyty samochodowe na nowe auta tutaj jest bezkonkurencyjny kredyt santander consumer banku.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22-06-2013, 01:36:00 wysłane przez doradca_kredytowy » Zapisane

pawida5523
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #74 : Listopada 25-11-2018, 07:14:31 »

czyli ze jednak lepiej poszukac ofert bezposrednio w banku,  sa jakies o niewielkim oprocentowaniu i latwej splacie?




ดาวน์โหลด gclub
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Samochód - kupić na kredyt, ale gdzie? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines