kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Jaki kredyt? « poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj
Autor Wątek: Jaki kredyt?  (Przeczytany 75542 razy)
Olo
Newbie
*
Wiadomości: 44


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Października 29-10-2007, 10:27:14 »

Do Aski - sorry ale nie było mnie trochę - widzę ze deutsche bank ale kolezanko ten Bank raczkuje w kredytach kasy nie ma dlatego nie robi kredytów o podwyższonym ryzyku co wiekszosc bankow w Polsce. Trzeba być "perełką" żeby otrzymać kredyt w DB . I nie mow o tym że najlepsze negocjacje są w Banku a nie u pośredników Uśmiech z tego co wiem DB nie ma rewelacyjnej oferty hipotecznej - proszę o podanie marży przy LTV 100 % rynek wtórny - umowa o pracę
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #31 : Października 29-10-2007, 10:55:44 »

Olo, jesli tylko stac Cie na kredyt w Deutsche, to moze schowac sie kazdy bank (no, moze poza PKO BP dla swoich super klientow), Marza 0,8% w CHF jest spokojnie do uzyskania (oczywiscie przy odpowiedniej kwocie kredytu).
A twoje teksty, ze Deutsche raczkuje w kredytach wywoluja smiech osob znajacych temat. Zreszta patrzac na Twoje wypowiedzi w ktorych jest tylko i wylacznie Dombank, to raczej trudno liczyc na obiektywizm. Poza tym kazdy bank ma swoj profil kienta i nie kazdy musi lapac wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka. Zreszta Getin tez juz sie na tym przejechal i podchodzi do niektorych tematow jak pies do jeza.
Deutsche z roznych wzgledow nie jest na pewno bankiem pierwszego wyboru dla mnie i innych posrednikow, nie zgadzam sie takze z wiekszoscia wypowiedzi Pani Asi, ale szacunek i uczciwosc dla czytajacych nakazuje obiektywizm.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Października 30-10-2007, 09:36:17 »

No tyle tutaj fachowych terminów że trochę się pogubiłam:/ co w takim razie drodzy fachowcy możecie poradzić rodzinie, klasyczne 2+1, wysokość kredytu 300 k, czas spłaty 30 lat? Może jednak warto podpompować wysokość, żeby domek był przyszłościowy?
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Października 31-10-2007, 02:34:03 »

Do Aski - sorry ale nie było mnie trochę - widzę ze deutsche bank ale kolezanko ten Bank raczkuje w kredytach kasy nie ma dlatego nie robi kredytów o podwyższonym ryzyku co wiekszosc bankow w Polsce. Trzeba być "perełką" żeby otrzymać kredyt w DB . I nie mow o tym że najlepsze negocjacje są w Banku a nie u pośredników Uśmiech z tego co wiem DB nie ma rewelacyjnej oferty hipotecznej - proszę o podanie marży przy LTV 100 % rynek wtórny - umowa o pracę

Dopiero teraz tu zajrzałam. Widzę Olo, ze jednak wiesz niewiele o ofercie Deutsche Banku, ale te sprawę już szczególowo przedstawił Ci ziut19, wiec nie ma sensu sie powtarzac. Dopowiem tylko, ze jeśli klient jest dla banku mocno perspektywiczny, to nawet przy 100% finansowanie / nie ma znaczenia jaki to rynek/ jestes w stanie wynegocjować nawet 0,75% marży, choć nie ukrywam, ze przy tym trzeba sie już mocno napracować.

A do ziut19 - nie traktuj tego jako zaczepki, ale ciekawa jestem z jakimi wypowiedziami moimi sie nie zgadzasz? Skoro jest ich wiekszość - chetnie wysłucham krytyki. Moze zmienie swoje podejscie lub spróbuje mocniej uargumentowac swoje.
Ciepło pozdrawiam.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Października 31-10-2007, 08:58:12 »

do majaaa : teoretycznie można zaproponować kilka różnych rozwiązań - wszystko zależy od Państwa zdolności kredytowej i oczekiwań, np. kredyt na lat 50. Osobiście proponuję kredyt w CHF i tu już w zależności od zdolności kredytowej można brać pod uwagę: Nordea, Millennium. Jeśli interesuje Państwa kredyt bez wkładu własnego to ciekawym rozwiązaniem może być oferta Polbanku.

Co do negocjacji marży to jak najbardziej można uzyskać dobrą cenę - czyli poniżej 1%.

Opłaty za wcześniejszą spłatę to całkiem odrębna kwestia - zasadniczo dopuszczalna jest wszędzie, ale proszę pamiętać, że koszt kredytu to nie tylko prowizja i odsetki, to także ubezpieczenia, wyceny nieruchomości, inspekcje budowy, itp. Dlatego tak ważne jest ustalenie Państwa oczekiwań - nie każdy bank z niską marżą będzie dla Państwa dobrym wyborem.

Jeśli jest Pani zainteresowana uzyskaniem szczegółowej oferty (także uwzględniającej bezpieczeństwo finansowe rodziny) to zapraszam do kontaktu ze mną.
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
Informator Kredytowy
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : Listopada 01-11-2007, 11:02:27 »

w tym przypadku to chyba GE najlepiej wypada - przewalutowanie maja bezplatne, warunki bardzo elastyczne no i kilka dni temu kolejny raz obnizyli wysokosc marzy Uśmiech

W kwestii przewalutowywania warto też spojrzeć na ofertę mBanku
Zapisane

www.InformatorKredytowy.pl

Porownanie aktualnych ofert bankowych kredytow hipotecznych. Kliknij i Sprawdz
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Listopada 02-11-2007, 09:51:37 »

do majaaa : teoretycznie można zaproponować kilka różnych rozwiązań - wszystko zależy od Państwa zdolności kredytowej i oczekiwań, np. kredyt na lat 50. Osobiście proponuję kredyt w CHF i tu już w zależności od zdolności kredytowej można brać pod uwagę: Nordea, Millennium. Jeśli interesuje Państwa kredyt bez wkładu własnego to ciekawym rozwiązaniem może być oferta Polbanku.

Co do negocjacji marży to jak najbardziej można uzyskać dobrą cenę - czyli poniżej 1%.

Opłaty za wcześniejszą spłatę to całkiem odrębna kwestia - zasadniczo dopuszczalna jest wszędzie, ale proszę pamiętać, że koszt kredytu to nie tylko prowizja i odsetki, to także ubezpieczenia, wyceny nieruchomości, inspekcje budowy, itp. Dlatego tak ważne jest ustalenie Państwa oczekiwań - nie każdy bank z niską marżą będzie dla Państwa dobrym wyborem.

Jeśli jest Pani zainteresowana uzyskaniem szczegółowej oferty (także uwzględniającej bezpieczeństwo finansowe rodziny) to zapraszam do kontaktu ze mną.



Szczerze powiedziawszy to wymienione banki nie są mi zbytnio znane poza tym, że pojawiają się ich oddziały jak grzyby po deszczu, nie wiem zatem czy ich oferty kredytowe są bezpieczne, bo raczej liderami na rynku kredytów to oni nie są.
Zapisane
Olo
Newbie
*
Wiadomości: 44


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Listopada 02-11-2007, 12:37:47 »

Spokojnie Uśmiech proszę zobaczyć jak krytycznie wypowiadałem się na temat Dombanku ( Getin ) krytycznie i mniej krytycznie i dobrze - wydaje mi się że to zjawisko można nazwać obiektywizmem. Mi nie chodzi o to że Deutsche jest złym bankiem bo to potężna grupa z większym zaplaczem doświadczeń niż istniejący od 3 lat Dombank. Chodziło mi o to że prawdą nie jest fakt iż asia pisze że więcej można wynegocjować w banku niż u pośrednika. Proszę pamiętać że wszystko zależy od osoby kierującej kredytem klienta. Wracając do ryzyka ktoś napisał że Dombank się przejechał - pewnie że się przejechł choćby tym że dawał kredyty ludzion z bikiem 90-180 dni
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Listopada 04-11-2007, 02:07:01 »

dokladnie... wiadomo, pomagac ludziom to fajna rzecz ale jesli ktos jest nierzetelny i niewyplacalny... mozna podzielic jego losy Język

a jeszcze dawali do 130% wartosci nieruchomosci - wiadomo czym to skutkuje w przypadku niektorych ludzi...
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Listopada 05-11-2007, 06:18:15 »

do Olo - plączesz się w swoich wypowiedziach. Temat odnośnie warunków cenowych kredytu u posrednika i bezpośrednio w banku zamykam i nic więcej tłumaczyc nie będę. Kazdy oczywiście ma prawo wybrac, gdzie sie chce udać  I już............
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Listopada 05-11-2007, 08:42:49 »

Kochani, po co tyle nerwowości, to jest forum i rozmawiamy, całe szczęście że jak pisze Aska "każdy ma prawo oczywiście wybrać"Uśmiech moim zdaniem warto słuchać takich wypowiedzi i ważyć je, a na ile nam się to uda to wyjdzie w tzw. praniu:)
Zapisane
Olo
Newbie
*
Wiadomości: 44


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Listopada 07-11-2007, 01:45:07 »

do Aśka - gdzie się plącze ?? proszę o konkrety. Zostało mi przez Ciebie zarzucone  brak obiektywizmu a patrząc na swoje wypowiedzi chyba tak nie jest ? Czego nie mogę powiedzieć o Tobie. Dobra rada dla doradcy bo nim jesteś w Deutche Banku. Nie jest sztuką sprzedaży kredytu hipotecznego prezentowanie swojej oferty jako najlepszej najwspanialszej itp. Troche krytki czasem pochwalenia konkurencji naprawdę dużo daje klient najbiera do Ciebie zaufania nie czuje się "omotany" i uwierz mi i tak wróci do Ciebie. Pamiętaj że najważniejszy jest Doradca oraz inne ważne elementy sprzedaży na samym końcu jest cena która oczywiście też jest bardzo ważna. Wiem że najprościej było ci uciąć temat" gdzie można wynegocjować lepsze warunki" A zdanie podrzymuje Deutsche Bank nie sprzedaje za dużo hipotek choć zgadzam się z tym że warunki kredytu w chf są w tym banku rewelacyjne.
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Listopada 07-11-2007, 04:54:26 »

do Olo - gdzie się placzesz? Prosze bardzo:
 1. Najpierw mnie prosisz o podanie banku w jakim pracuję. Kieruje Cię do podpisu w poście. Piszesz, ze to wiesz. Prowokacja?
2.widzę ze deutsche bank ale kolezanko ten Bank raczkuje w kredytach kasy nie ma dlatego nie robi kredytów o podwyższonym ryzyku co wiekszosc bankow w Polsce. Trzeba być "perełką" żeby otrzymać kredyt w DB . I nie mow o tym że najlepsze negocjacje są w Banku a nie u pośredników  z tego co wiem DB nie ma rewelacyjnej oferty hipotecznej - proszę o podanie marży przy LTV 100 % rynek wtórny - umowa o pracę . Jak odpowiada na Twój post ktoś inny i wytyka Ci /nia ja/ brak obiektywizmu, szybciutko odwracasz kota ogonem i piszesz Mi nie chodzi o to że Deutsche jest złym bankiem bo to potężna grupa z większym zaplaczem doświadczeń niż istniejący od 3 lat Dombank
3. Kiedy zamykam temat - i bynajmniej nie z powodu, ze jest on dla mnie drażliwy / odsyłam Cię do moich postów w kredyciku, gdzie dowiesz sie dlaczego z tym tematem koniec/, Ty znowu szukasz zaczepki i wkładasz w moje usta słowa, których nigdy nie wypowiedzialam. Naprawdę nie musisz mnie pouczać jak powinnam postepować, bo ten temat doskonale znam. Myslę, ze tak dlugiego stazu pracy w instytucjach finansowych jak ja nie posiadasz. I dlatego też nauczyłam sie traktować klienta poważnie i nie próbuje mu wciskać "ciemnoty". Jak widzisz - nigdy źle sie nie wyraziłam o zadnym banku, jak również nie pisałam, że oferta kredytowa jaka ja przedstawię jest najlepsza, najwspanialsza etc - co mi zarzucasz w swoim ostatnim poście. Nie będę się też licytować czy Deutsche Bank sprzedaje dużo czy mało, bo to tak naprawdę jest zupełnie bez znaczenia w tym temacie. Cieszę się, ze uzyłeś słowa rewelacyjne jesli chodzi o naszą ofertę w CHF. Ja bym nigdy nie odważyła się tak napisać, bo znam oferty równie ciekawe i warte zainteresowania.

I naprawdę kończę ten temat i nie dam sie Tobie wciagać juz w zadne dyskusje. Widzę, że jesteś butnym, młodym? człowiekiem, który jeszcze nie nauczył się pokory. Ale wszystko przed Tobą. Życzę sukcesów w sprzedaży kredycików.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
Olo
Newbie
*
Wiadomości: 44


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Listopada 08-11-2007, 10:32:38 »

Do Aski - cytuję Cię "Myslę, ze tak dlugiego stazu pracy w instytucjach finansowych jak ja nie posiadasz" - widzisz i jak ja mam z Tobą rozmawiać skoro w taki sposób piszesz no chyba że byłaś u wróżki i razem doszłyście do tego wniosku dotyczącego mojego stażu Uśmiech widzę że nie tylko ze mną na tym forum masz spory więc rzeczywiście daje sobie spokoj bo nic konstruktywnego nie wyjdzie Uśmiech . Raz jeszcze gratuluję umiejętności proroczych a tarota też rozkładasz ?
a na koniec Uśmiech ---- jaki będzie kurs franka w 2011 roku i ile będzie kosztowała działka w Sopocie w dniu rozpoczęscia Euro 2012 te pytania nie są trudne bynajmniej dla Ciebie prawda ?
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Listopada 08-11-2007, 11:47:46 »

Myśl sobie co chcesz. A na zadane przez siebie pytania odpowiedz sobie sam - popatrz w karty lub szklaną kulę. Ja tymi narzedziami sie nie posługuję.
Żegnaj
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Jaki kredyt? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines