kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Kilka żelaznych wskazówek - cz. 2 - Lepiej do banku czy pośrdenika? « poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Kilka żelaznych wskazówek - cz. 2 - Lepiej do banku czy pośrdenika?  (Przeczytany 28773 razy)
konkret
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Czerwca 30-06-2008, 08:26:43 »

Więc wracając do tematu - na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze firmy zajmującej się doradztwem finansowym???
Zapisane
jarecki 35
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Lipca 06-07-2008, 09:31:29 »

Przede wszytkim postaraj sie zebrać jak najwięcej informacji na tema firmy z usług której chcesz  korzystać. I niech to będą jak najbardziej rzetelne źródła - poźniej umów się na rozmowę i zobacz co Ci proponują. Oczywiśćie ich propozycja wiąże się ściśle z tym co konkretnie oczekujesz - gorzej jeśli sam jesteś nie zdecydowany. Dobry doradca będzie umiał pomóc np. w jaki kredyty dobrać, na ile lat itp.
Zapisane
konkret
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Lipca 14-07-2008, 04:02:56 »

A  jak się z nimi umówić? Mają jakieś swoje biura???
Zapisane
maberek
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Lipca 15-07-2008, 08:16:19 »

Witam, jeśli chodzi o firmy zajmujące sie doradztwem,  to uważam że to dobry pomysł, mają one znacznie większe pole manewru i możliwości dopasowania odpowiedniego kredytu do potrzeb klienta. Na rynku działa kilka takich firm, ale najbardziej znane to: Expander i Open finance, ale wiem również że są one zarzucone pracą i na spotkanie z doradzcą czeka się ok.14dni. Spowodowane jest to tym, ze są najbardziej znani. Proponuje Finamo mają dokładnie ten sam zakres usług, ale dopiero wchodzą na rynek i bardzo zależy im na klientach. Obsługa jest miła i wyedukowana. A wszystko tam przebiegaa sprawnie.  Uśmiech
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Lipca 17-07-2008, 08:24:56 »

Czekanie 14 dni na spotkanie z doradca, to jakaś ściema. Żadna szanujaca firma na to by sobie nie pozwoliła.
Jeśli są jakieś problemy z dostaniem się do doradcy - zapraszam do siebie. Na pewno nie będę kazała czekać 14 dni.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
konkret
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Lipca 18-07-2008, 05:17:23 »

A czy normalnie nie powinno sie czekać maks parę godzin aby taki doradca się ze mną skontaktował?
Zapisane
jarecki 35
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Lipca 21-07-2008, 04:35:45 »

Przekonaj się sam. Zadzwoń albo wypełnij formularz na stronach wybranego przez Ciebie banku czy doradcy i zobaczysz ile musisz czekać.
Zapisane
konkret
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Lipca 26-07-2008, 07:52:26 »

Zadzwoniłem i odezwali sie do mnie jeszcze tego samego dnia. Spotkanie miałem kolejnego.
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Lipca 30-07-2008, 09:23:49 »

Zadzwoniłem i odezwali sie do mnie jeszcze tego samego dnia. Spotkanie miałem kolejnego.

I myślę, ze spotkanie coś zmieniło w kierunku pozytywnym.

A pozostałym "znawcom" tematu i przekazywanych rad, proponuje, aby nie wprowadzać fermentu do tematów, o których sie nie ma zielonego pojęcia - to m.in. do jarecki 35.
Nochyba, ze ma w tym własny prywatny interes.
Jeśli chcesz się wypowiadać, to wypowiadaj się nawet i źle, ale kiedy jesteś pewny swojego zdania. A jesli chlapiesz tak jęzo..., żeby tylko chlapnąć - to raczej zamilcz.
Mimo, że osobiscie nie jestem zwolenniczką Expandera, to jednak jak któs próbuje az takie bzdury wypisywać, to jest to nie na miejscu.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
hejsokoly
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Sierpnia 28-08-2008, 10:52:56 »

Asiu dlaczego jesteś taka.
Nie mierz wszystkich swoją miarką. Ludzie są różni i nie każdy musi być taki jak ty byś chciała.
Pamiętasz co ty czasami wypisywałaś….

Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Września 03-09-2008, 07:54:18 »






Asiu dlaczego jesteś taka.
Nie mierz wszystkich swoją miarką. Ludzie są różni i nie każdy musi być taki jak ty byś chciała.
Pamiętasz co ty czasami wypisywałaś….


Pisałam prawdę i tylko prawdę, nawet jak sie to komuś (z Expandera?) nie podobało. Jeśli popełniłam błąd - umiałam się do tego przyznać i przeprosić.
Dlatego hejsokoły, do dziś drażnią mnie ci, co zadaja kłam (marketingowo?) faktom.
O ile dobrze pamietam, Ty też byłaś osobą (rodzaju zeńskiego uzywam ze wzgledu na słowo osoba, bo juz nie chce mi sie wnikac, czy hejsokoły to kobieta, czy mężczyzna), która swego czasu atakowała moje wypowiedzi. A czy dziś tak z ręką na sercu - dalej mi powiesz, ze pisałam bzdury?

Dlatego nie mierzę nikogo swoją miarką, bo gdybym to robiła, to założyłabym, ze wszystko to co tu wypisują inni ci co doradzają- jest tylko prawdą i niczym więcej (przynajmniej zgodnie z posiadana ich faktyczną wiedzą). A czasami jest to niestety zwykły bełkot, który pokazuje i krytykuję - bez względu na sympatię czy antypatię do podmiotu, którego to dotyczy
« Ostatnia zmiana: Września 03-09-2008, 07:58:22 wysłane przez Aska » Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
Strony: 1 [2] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Kilka żelaznych wskazówek - cz. 2 - Lepiej do banku czy pośrdenika? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines