kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Bank Multibank « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Bank Multibank  (Przeczytany 27974 razy)
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« : Lipca 13-07-2006, 06:05:31 »

Witam , czy ktoś mial doświadczenie z tym bankiem???,
chodzi mi o zakup mieszkaniania na rynku wtórnym- oczywiście kredyt hipoteczny???
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Lipca 13-07-2006, 10:21:00 »

2 lata doswiadczen. A o co konkretnie Ci chodzi?
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipca 13-07-2006, 11:41:19 »

jak dlugo rozpatrują wniosek (jak najwięcej szczególow), czy można z nimi negocjowac
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Lipca 14-07-2006, 03:26:08 »

W tej chwili wniosek rozpatrywany jest okolo 2 tygodni. Co do negocjacji nie wiem co chcesz negocjowac, ale powiem Ci, ze decyzyjnosc oddzialu jest zadna, wiec wszystkie decyzje i tak podejmowane sa w Lodzi. Nie wiem jaka masz oferte, wiec trudno mi powiedziec czy jest szansa na negocjacje. Ale im wiekszy kredyt tym bardziej walcz.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
krezus
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipca 14-07-2006, 09:54:44 »

witam...zajmuje sie doradztwem kredytowym...więc moge obiektywnie wypowiedzieć sie o multi......ogólnie jest OK....aczkolwiek jest kilka rzeczy o których bank raczej nie mówi.......zapraszam na gg 3615357 lub krezus74@op.pl
Zapisane
AGA
Newbie
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Lipca 14-07-2006, 09:59:07 »

krezus, to wypowiedz sie na forum, wiecej z ludzi skorzysta z Twojego doswiadczenia, a podczas prywatnej rozmowy pomozesz tylko jednej osobie

pozdrawiam

Agnieszka
Zapisane

http://linecard.pl -> Drukarnia przez internet
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Lipca 15-07-2006, 08:23:40 »

Agnieszko, ale za to postara sie zarobic. Wiesz lepsza pomoc jednej osobie za kilkaset zlotych niz kilkunastu za darmo.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipca 17-07-2006, 05:55:13 »

Krezus, napisz proszę jakie haczyki sa w multibanku,
Zapisane
krezus
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Lipca 18-07-2006, 09:48:44 »

witam....
Może nie nazwałbym tego haczykami.....ale wiiele osób ma wątpliwości np. do tego że na umowie kredytowej nie jest określone jaka jest marża banku a jaki wibor lub libor...czemu??? bo  bank nie bazuje na nich......a wszystko ustalane jest decyzją zarządu.
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Lipca 18-07-2006, 11:09:33 »

Ciekawe rzeczy piszesz, jak w umowie kredytowej może nie być ustalona marża oraz oprocentowanie.

Widze, że musze się wybrać do Multibanku i zobaczyć co oni wyczyniają. Dawno skończyły się czasy "decyzyjności" a tu prosze jednak jeszcze tak banki działają.

Może masz jeszcze w rękawie inne ciekawe zagrania banku?
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Lipca 18-07-2006, 06:08:06 »

Nie żartuj. Nie wiedziałeś o tym? mBank i Multibank mają oprocentowanie ustalane decyzją zarządu banku. Tak było i jest i... chyba jeszcze jakiś czas będzie.
A Krezus raczej się nie postarał. Pisze rzeczy oczywiste. Gdyby np.: napisał, że w umowie nie ma ani słowa o darmowym przewalutowaniu, ale takie informacje to żadne informacje.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Lipca 18-07-2006, 08:53:58 »

wiem, że multibanku jest decyzja zarządu, raz na 6 miesięcy się zmienia, mam pytanie czy ktoś zna historie tych decyzji? przewalutowanie jest darmowe i powiem wam jeszcze, że mozliwość splaty, zmiany wielkości kredytu tez jest bezplatana a to ważne, obecnie marża wynosi 2,65 - uwazam, ze jest calkiem niezla, żaden bank tyle nie daje obecnie, wiem, ze lada dzien ma by nowa uchwala i ciekawe ile bedzie wynosić?? gdzie to można sprawdzic???
Zapisane
krezus
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Lipca 18-07-2006, 11:16:51 »

obawiam sie że nie sprawdzisz tego nigdzie...bo decyzje podejmowane są wraz ze zmianami wiboru i liboru.Póki co nie moge powiadzieć nic złego o multi.
Zapisane
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Lipca 21-07-2006, 01:25:37 »

ale chodzi mi o jakąś historię i domyślam się, że jest to uzależnione od liboru? tak?
Zapisane
danka130
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Lipca 21-07-2006, 11:09:50 »

kredyt w Multibanku to wielka bania .Wniosek złożyłam czekałam miesiąc wcześn iej doradca z tego banku ocenił zdolność kredytową na ok.sprawdził wBik wszystko grało .Zrobiłam wycenę na swój koszt zapłaciłam 300 zł plus 30 zł wypis  z księgi tego żąda bank .Lecz analityk odrzucił mój wniosek bez podania przyczyny ,od tamtej pory nie mogę z tego banku odzyskać dokumentów ,które są mi potrzebne.Ten bank naraził mnie tylko na koszty i stratę czasu .
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Bank Multibank « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines