kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: nasza zdolnosc kredytowa « poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj
Autor Wątek: nasza zdolnosc kredytowa  (Przeczytany 81280 razy)
Koraa
Newbie
*
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Stycznia 11-01-2008, 12:36:37 »

Myslę, ze jak w wiekszosc i przypadkow małżenstw w Polsce kredyt to czesto jedyna szansa. A co do wyboru..ja wybrałabym parter... łatwiej wnieśc wózek z małym dzieckiem..ale ja myślę prorodzinnie:)
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Stycznia 11-01-2008, 02:15:49 »

Hmm a czy w tym 4-piętrowym jest winda??? Jeśli tak to bym się nie zastanawiał...
Zapisane
true_ann
Newbie
*
Wiadomości: 25


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Stycznia 11-01-2008, 08:56:31 »

niestety nie ma windy ale to i tak odpada bo okolica bardzo nieciekawa  :/
wczoraj dostalam mailem oferte kredytowa, ,kilka mam pytan:

co to jest ubezpieczenie pomostowe?
co to jest ubezpieczenie PBS?
co to znaczy ze nie ma operatu szacunkowego?

Cholera, ze tez w szkole nie ucza tak przydatnych rzeczy jak o kredytach hipotecznych.. o tym gdzie pojsc, jak zalatwic, jak sie nie naciac.. jak czytac umowe itd.

Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Stycznia 12-01-2008, 03:33:49 »

hm..bo u nas w szkolach szczegolnie wyzszych glownie staraja sie zladowac ci glowe byle czym co ci sie w zyciu wogle nie przyda :>
Zapisane
true_ann
Newbie
*
Wiadomości: 25


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Stycznia 12-01-2008, 07:08:22 »

ja na swojej uczelnie ucze sie przydatnych rzeczy, ale jeszcze zbyt krotko studiuje zeby do tego dojsc Mrugnięcie wczesniej studiowalam totalnie niezyciowy kierunek Mrugnięcie
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Stycznia 12-01-2008, 07:45:34 »

hmm nie jestem pewien dokładnie jak to jest z tym ubezpieczeniam pomostowym. Jednak np. z tego co sie orientuje to w ofercie GE jest to ubezpieczenia do czasu przedstawienia w banku przez Kredytobiorcę prawomocnego odpisu z KW z wpisaną hipoteką na rzecz banku.
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Stycznia 13-01-2008, 01:37:49 »

a kiedy się korzysta z takiego ubezpieczenia ?

PS. Na mojej uczelni tez bylo sporo interesujących fajnych rzeczy ale niektóre były takie ze do teraz nie wiem po co mi to było  :>
Zapisane
true_ann
Newbie
*
Wiadomości: 25


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Stycznia 13-01-2008, 05:20:20 »

a wiec moi drodzy.. to chyba pamietnik z moich przygod zwiazanych z mieszkaniem Mrugnięcie
caly dzien spedzilismy w Pruszkowie. W koncu trafilismy na kompetentego doradce finasowego- jakby cos info na mail Mrugnięcie No i niestety nie wyglada to tak optymistycznie glownie z powodu umowy meza, ale to sie rozwiaze- mam nadzieje, musi tylko poprosic szefa o zmiane umowy na umowe o prace juz od stycznia (jak chcemy brac kredyt w marcu) no i ja chcac miec wyliczona taka zdolnosc jaka mam musze miec umowe od 3 miesiecy. Nie dostaniemy niestety zadnych dodatkowych pieniedzy na wykonczenie, ale to mozna zalatwic- lodowka na babcie, pralka na mame i.. chlebek z maselkiem Mrugnięcie bo na nic innego nie bedzie nas stac.. przerazajace troche
A i znalezlismy mieszkanie za 260 tys 48 metrow, umowa przedwstepna z zaliczka na 10 tys... Tylko skad je wziac? Eh.. trzymajcie za nas kciuki
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Stycznia 13-01-2008, 06:14:56 »

Alez to wszytsko zakrecone... Ale gra moim zdaniem warta swieczki. Życzę powodzenia i spełnienia mieszkaniowych marzeń!!!!
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Stycznia 13-01-2008, 10:24:25 »

taki kraj....ze czlowiek normalnie pracujac nie jest wstanie wziasc mieszkania bez brania kredytu...
Zapisane
true_ann
Newbie
*
Wiadomości: 25


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Stycznia 14-01-2008, 02:38:47 »

dokladnie.. na zaliczke do umowe przedwstepnej rodzice wygrzebia zaskorniaki lub tez pozycza.. paranoja, ale wynajem przy tych cenach to rowniez paranoja :/
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Stycznia 14-01-2008, 06:59:28 »

no i jednak miec cos swojego to jednak inna zupelnie sprawa ...
Zapisane
true_ann
Newbie
*
Wiadomości: 25


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Stycznia 15-01-2008, 04:13:26 »

maz nie dostanie umowy na czas okreslony od 1-go stycznia, dopiero od 1-go lutego. Co w tym wypadku zrobic biorac pod uwage ze chcielibysmy ubiegac sie o kredyt w marcu? Banki na zaswiadczeniach o zarobkach wymagaja umowy na cza nieokreslony lub okreslony od min. 3 miesiecy. Na wpisanie w zaswiadczeniu o zarobkach tego, ze wczesniej byla to umowa zlecenie nie ma miejsca, a poza tym spada nam zdolnosc. Moze wiec lepiej zostac na umowie zlecenie? W marcu byloby pol roku...
Zapisane
tomasz
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Stycznia 15-01-2008, 05:15:48 »

własnie przegladalem fora kredytowe, musze powiedziec ze jestem w bardzo podobnej sytuacji. ale czy naprawde nie ma banku który by wam udzielł kredytu? przeciez umowy zlecenie tez banki akceptują. przynajmniej tak mi powiedział doradca do którego sie zgłosiłem wyliczył mi zdolność i wydaje się ok. jutro ide spisac wnioseki kredytowy. powiedział że mogę u niego spisać wnioski do 2 banków. czy tak napewno można? firma to Finance Service słyszeliście o nich?jakieś opinie?
Zapisane
Koraa
Newbie
*
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Stycznia 15-01-2008, 06:54:25 »

Co do pytania- to ubezpieczenie pomostowe to rodzaj zabezpieczenia przejściowego.

A  banki z tego co wiem,to akceptują i umowy zlecenie i umowy o dzieło - część na pewno.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: nasza zdolnosc kredytowa « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines